Trening superbohaterów w Łomnicy

W andrzejkowe popołudnie grupa naszych najmłodszych z inicjatywy ich opiekuna Waldemara Przywary odbyła trening, którego tematem przewodnim było przybycie superbohaterów. Każdy z naszych podopiecznych miał okazję przebrać się za swoją ulubioną postać zarówno z życia codziennego jak i bajek czy komiksów.

"Na pomysł przebieranego treningu wpadłem, gdy zrozumiałem, że w ostatnim czasie duży nacisk na zajęciach kładliśmy na trening czysto sportowy i po prostu potrzebowaliśmy odrobiny rozluźnienia. Nie można bowiem zapominać, że kategoria skrzat to grupa w której jedną z ważnych części treningu musi być dobra zabawa. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, ponieważ dzieciaki zjawiły się na zajęciach pełne pozytywnych emocji i dopisały niezłą frekwencją - no i oczywiście każdy przybył w przebraniu. Wspaniałych strojów nie brakowało: superman, spiderman, batman, kapitan ameryka, człowiek-jaszczur, policjant, pirat, kościotrup, strażak czy ratownik medyczny to postacie w które wcieliły się nasze maluchy. Aby nie odstawać od grupy również i ja przebrałem się w strój superbohatera - choć może powodem tego było również to, że jak w każdym dorosłym faciecie tak i we mnie pozostało coś z dziecka ;-)

Oczywiście pełnie emocji przenieśliśmy na trening podczas którego świetnie bawiliśmy się rywalizując w berku polowanie na peleryny, burzeniu kosmicznych kryształów czy tocząc bitwy bohaterów (gra 1x1). Zajęcia podsumowaliśmy kosmicznymi meczami podczas gier uproszczonych.

W tym miejscu wielkie gratulacje należą się rodzicom, którzy zorganizowali stroje dzieciakom, dzięki czemu zajęcia były wesołe i kolorowe. Podziękowania kierujemy również do pani Moniki Malec, która ponownie okazała się naszym fotografem (galeria zdjęć na naszym profilu na facebook'u). Na całe wydarzenie obojętny nie pozostał prezes Makowski, który ku radości naszym podopiecznym każdemu z osobna za wspaniały strój wręczył sportowy upominek w postaci getrów piłkarskich.
Doładowani wspaniałymi wrażeniami pozostajemy w treningu - zajęcia skrzatów w środy i piątki o 16:30." (Waldemar Przywara)