Sypnęło transferami

Aktywni w letnim okienku transferowym byli biało-niebieskich. Do zespołu dołączyło kilku nowych zawodników którzy z pewnością podniosą rywalizację w łomnickiej drużynie.

Na zasadzie transferu definitywnego z Lotnika Jeżów Sudecki dołączyła dwójka zawodników która w rundzie wiosennej już w Łomnicy grała tj. Leszek Kurzelewski oraz Maciej Maćkowski. Ponadto do biało-niebieskich dołączył kolejny zawodnik spod Góry Szybowcowej – 20-letni napastnik Oktawian Szwejk. W ramach rocznego wypożyczenia z drużyny Bobrów Wojanów łomniczan zasilił 27-letni skrzydłowy Damian Gałek. Łomnickiej bramki w nadchodzący sezonie strzegł będzie 21 letni Kamil Kosiński który do Łomnicy trafił na zasadzie transferu definitywnego z Woskara Szklarska Poręba. Na zasadzie transferu definitywnego dołączył doświadczony 35-letni Robert Turczyk, który ostatnią rundę spędził w IV ligowych Karkonoszach. Podobną drogę pokonał ostatni z transferowanych zawodników – 19-letni wychowanek KSŁ Paweł Habasiński który po udanym sezonie w LDJ podniesie rywalizację w łomnickiej ofensywie.

Po stronie ubytków jest Marcel Podhorodecki który najbliższy sezon spędzi w drużynie juniorów starszych Karkonoszy. Treningów z drużyną nie wznowił Jan Szaciłło, który jednakże został zgłoszony do rozgrywek i w sytuacjach awaryjnych ma być do dyspozycji trenera Aleksiejewa.