Startują przygotowania seniorów

Dokładnie 17 stycznia o godz. 19:00 drużyna seniorów spotka się na pierwszych zajęciach przed nadchodzącą rundą rewanżową. Powinna ona dostarczyć wielu emocji, a zapowiadana praca, która zostanie wykonana, mamy nadzieję, przyniesie duże korzyści zawodnikom, kibicom oraz klubowi.

Podopiecznych Piotra Aleksiejewa czeka okres wytężonego wysiłku. Wiele zajęć poświęconych budowaniu kondycji, wytrzymałości siłowej, a także elementom stricte piłkarskim bez wątpienia da się we znaki, lecz w odpowiednim momencie powinny one zaprocentować. Zresztą rozgrywki trwają bardzo długo, więc właściwa podstawa stanowi warunek konieczny. Zajęcia odbywać się będą na Orliku i w terenie.

Podczas przygotowań zespół czekają również mecze towarzyskie.Planujemy rozegrać aż 7 spotkań - ich szczegóły podamy niebawem