Sparingowa porażka z młodzieżą Karkonoszy

Porażką 2:5 (1:1) zakończył się mecz sparingowy podopiecznych Piotra Aleksiejewa z reprezentującymi LDJ zawodnikami Karkonoszami Jelenia Góra. Mecz rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią w czeskiej miejscowości Desna.

Spotkanie w początkowej fazie toczyło się w środkowej strefie boiska, a okazje pod bramkami pojawiały się sporadycznie. Na pierwszego gola trzeba było poczekać do 24 minuty wówczas młodzi jeleniogórzanie wyszli na prowadzenia. Po dwóch minutach był już remis. Damian Klimek ograł dwóch rywali, a następnie zagrał do Kamila Zycha który z bliska dopełnił formalności.

Po zmianie stron podopieczni Aleksiejewa nie ustrzegli się indywidualnych błędów w defensywie. Najpierw gola na 2:1 strzelili zawodnicy KSK, po chwili wyrównał po zamieszaniu pod bramką Marceniuka Mathias Maran. Końcówka należała już do zawodników trenera Pietrzyka którzy wykorzystali wszystkie błędy łomnickiej defensywy aplikując kolejne trzy bramki.

KS Łomnica: Szaciłło - Sowa, Szlęk, Krupa, Wilczyński, Zych, Rhoda, Przywara, Ślusarczyk, Kaszuba, Klimek, Zych oraz Aleksiejew, Maran, Habasiński, Śliwiński.