Sparingi na plus

Kolejne zwycięstwa w meczach sparingowych notują biało-niebiescy. Po niedzielnym 3:2 (1:0) z Orłem Wojcieszów, tym razem podopieczni Piotra Aleksiejewa pokonali występujących w LDJ zawodników Karkonoszy Jelenia Góra.

Łomniczanie wygrali 3:0, a wynik został ustalony do przerwy. Mecz nie był jednostronny, jednak więcej jakości pokazali A-klasowicze. KSŁ mógł objąć prowadzenie w 25 minucie, ale rzut karny wykonywany przez Waldemara Przywarę obronił Mateusz Marceniuk. 10 minut później Marcin Woliński znalazł sposób na pokonanie golkipera KSK i celnym wolejem otworzył wynik. Niedługo później wynik podniósł Oktawian Szwejk, a jeszcze przed przerwą po raz drugi trafił Woliński. Karkonosze też miały okazje, ale biało - niebiescy pudłowali w idealnych wydawałoby się pozycjach.

Po zmianie stron gole już nie padły. Bliski podwyższenia rezultatu był Damian Kaszuba, ale piłka po jego uderzeniu z rzutu wolnego wylądowała na poprzeczce.

Następny sparing łomniczanie rozegrają w niedzielę, a ich przeciwnikiem będzie Halniak Miłków (godz. 18:30 w Łomnicy).