Skrzaty rywalizowały w parku Paulinum

W dniu 20.05.2018 nasza drużyna Skrzatów wzięła udział w turnieju organizowanym przez Karkonoski Klub Sportowy. W turnieju rywalizowały cztery zespoły: Lotnik JS, KKS JG, Węgliniec oraz KS Łomnica. Mecze toczyły się na dwóch rozstawionych boiskach, a rozgrywki odbyły się w systemie każdy z każdym - mecz i rewanż, w związku z czym każda z drużyn rozegrała łącznie sześć meczów.

Nasze maluchy jak zwykle walczyły dzielnie jednak różnice w wieku i sile znowu dały o sobie znać, w związku z czym wyniki naszej drużyny nie były najlepsze. Nie przejmujemy się tym jednak ponieważ w tych rozgrywkach chodziło o dobrą zabawę oraz smak rywalizacji naszych najmłodszych, którzy z dnia na dzień rozwijają się i wierzymy, że niebawem zwycięska forma nadejdzie. Małym celem który założyliśmy sobie przed turniejem było zdobycie bramki i udało się to zrobić trzykrotnie (dwa razy trafił Kacper Kotarba i jedno trafienie odnotował Michał Zębala). Wszyscy dzielnie walczący zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a w roli trenera/opiekuna świetnie spisał się Paweł Habasiński.

Skład KS Łomnica:
Fifi Surma, Tymek Piątkowski, Kapi Kotarba, Błażejo Wilczyński, Marcin Piechociński, Antoś Banasiak, Misiu Zębala, Kubuś Jarmon, Tomcio Jaszczur