Seria zwycięstw trwa

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie z Hutnikiem Pieńsk, tym razem biało-niebiescy na własnym stadionie podejmowali drużynę Iskry Łagów. Po trzech trafieniach Mateusza Cieślika i jednym Damiana Kucharczyka, nasza drużyna pewnie ograła rywala 4:1 (2:1).

Od początku podopieczni Macieja Maćkowskiego starali się narzucić swój styl gry i tworzyć zagrożenie pod bramką Iskry. Defensywa łagowian jednak radziła sobie bezbłędnie, ale do 22 minuty. Wtedy to około 30 metrów przed bramką faulowany był Mateusz Cieślik, sam poszkodowany mocno przymierzył, a rotacja piłki sprawiła tyle problemów bramkarzowi Iskry, iż ten skapitulował. Zdobyta bramka nieco uśpiła łomniczan, którzy już po chwili stracili bramkę. Aktywny Rifa Sithole uprzedził interweniującego na przedpolu Maćkowskiego, a do bramki piłkę głową skierował Oskar Włodarczyk. Tuż przed przerwą aktywny tego dnia Damian Kucharczyk wykorzystał podanie Habasińskiego i wyprowadził KS na prowadzenie.

Po zmianie stron ruszyli zawodnicy Iskry, jednakże z ich poczynań nie wiele wynikało. Nieskuteczni byli również biało-niebiescy którzy marnowali kolejne dogodne sytuacje do zmiany rezultatu. Dopiero w samej końcówce najlepszy strzelec drużyny, Mateusz Cieślik dwoma indywidualnymi akcjami ustalił wynik spotkania.

Było to 11 zwycięstwo w sezonie, biało-niebiescy są liderem rozgrywek z 34 punktami.