Rudawy pokonane

Z kompletem punktów wrócili z Janowic Wielkich biało-niebiescy. Łomniczanie zagrali mądrze i skutecznie pokonując rywala 2:0 (1:0) po dwóch trafieniach Aleksiejewa.

Początek spotkana nie zwiastował biało-niebieskim ich końcowego triumfu, gdyż to miejscowi byli stroną przeważającą i stwarzającą sobie dogodne sytuacje bramkowe. W łomnickiej bramce znakomitą partię rozgrywał jednak Wojciech Kamiński. Biało-niebiescy zaskoczyli jednak miejscowych w 16 minucie wówczas to dograną przez Pawła Ślusarczyka piłkę z rzutu wolnego wykorzystał Piotr Aleksiejew i przy biernej postawie Wojtarowicza pokonał bezradnego Piotra Śmiecha. Po bramce spotkanie się wyrównało i każda ze stron miała przynajmniej kilka okazji do zmiany rezultatu.

Drugie 45 minut z wielkim animuszem rozpoczęli miejscowi jednak ich zapędy szybko ostudził Aleksiejew wykazując się największym sprytem w zamieszaniu pod bramką Rudaw. Po stracie kolejnego gola przez janowiczan spotkanie straciło na atrakcyjności. Dokonane przez oba zespoły zmiany nic już nie wniosły i mecz zakończył się zwycięstwem Łomnicy.