Remis na własne życzenie

Dwie zgoła odmienne połowy zobaczyli w minioną niedzielę zgromadzenia na łomnickim stadionie kibice. Biało-niebiescy po dobrej pierwszej połowie prowadzili 3:0. Spotkanie zakończyło się jednak remisem 3:3. Trzy bramki dla łomniczan strzelił Mateusz Dregan.

Od pierwszych chwil rozgrywanego na grząskiej murawie łomnickiego stadionu lepiej prezentowali się podopieczni Sławomira Celta. Już w 2 minucie bliski wpisania się na listę strzelców był Mateusz Dregan jednak jego mocny strzał z 16 metrów efektownie obronił goalkeeper gości. Więcej precyzji Dregi miał w 7 minucie, wtedy to po zagraniu z rzutu rożnego celną główką wyprowadził biało-niebieskich na prowadzenie. W 14 minucie było 2:0. Nie popisała się defensywa Chmielanki, a z prezentu skrzętnie skorzystał Dregan. Ten sam zawodnik skompletował hat -tricka chwilę przed przerwą na którą łomniczanie zeszli z trzy bramkową zaliczką.

Po zmianie stron mogło wydawać się że obie ekipy zamieniły się koszulkami w przerwie. Swój dobry kwadrans gracze z Chmielenia udokumentowali dwoma golami. Przy obu fatalnie zachowali się łomniccy obrońcy. Nadzieję w serca zmarźniętych kibiców wlać mógł Kucharczyk jednak piłka po jego atomowym uderzeniu trafiła tylko w poprzeczkę. W 77 minucie goście z 22 metrów wykonywali rzut wolny, którego jak się później okazało idealnie wykonał Kamil Lachowicz. Wynik remisowy mimo doskonałych okazji z obu stron nie uległ już zmianie.