Przykra niespodzianka w Podgórzynie

Piłkarze Mitexu Podgórzyn po raz pierwszy w tym sezonie zagrali na własnym boisku i po raz pierwszy sięgnęli po komplet punktów. Gospodarze zasłużenie pokonali KS Łomnica 3:1 (0:1), a bohaterem spotkania był Patryk Skowron, autor hat-tricka.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości. Jedyną bramkę w tej części gry zdobył Damian Kucharczyk, który dołożył stopę do piłki posłanej wzdłuż linii końcowej przez Mateusza Dregana. Po przerwie ostro do pracy zabrali się miejscowi. Klu ich starań miało miejsce pomiędzy 56, a 65 minutą. Najpierw Skowron uderzeniem głową doprowadził do remisu. Drugi gol to konsekwencja błędu Roberta Szlęka, bo golkiper KSŁ wypuścił piłkę z rąk, a Skowron sprytnie piętą wyprowadził swój zespół na 2-1. Trzecia bramka padła po mega zamieszaniu w polu karnym łomniczan, znów przytomnością umysłu popisał się Skowron.

W 79 minucie na boisku zrobiło się więcej miejsca, gdyż Marcin Krawczyk i Kucharczyk nie potrafili utrzymać nerwów na wodzy. Wynik do końca już się nie zmienił, choć Paweł Kostka był blisko zdobycia bramki, jednak tylko trafił piłką w poprzeczkę.