Poznaliśmy ligowych rywali

Klub Sportowy "ŁOMNICA" swój debiutancki sezon w klasie okręgowej rozpocznie w weekend 13/14 sierpnia.

Grupa liczyć będzie 16 drużyn. 12 z nich to ekipy grające w zeszłym sezonie w "okręgówce, jeden spadkowicz z IV ligi oraz 3 zespoły awansujące z klasy "A". Poniżej prezentujemy pełną listę drużyn:

Pogoń Świerzawa - spadek z IV ligi
Włókniarz Leśna
Lotnik Jeżów Sudecki
Victoria Ruszów
Hutnik Pieńsk
Chrobry Nowogrodziec
Victoria Jelenia Góra
Górnik Węgliniec
Iskra Łagów
Czarni Lwówek Śląski
Nysa Zgorzelec
Olimpia Kowary
KS Łomnica - awans z A-Klasy
Olsza Olszyna - awans z A-Klasy
KS Stare Jaroszowice - awans z A-klasy

Niemal ze wszystkimi drużynami zagramy po raz pierwszy. Wyjątkami są Pogoń Świerzawa, Victoria Jelenia Góra, Olimpia Kowary oraz Lotnik Jeżów Sudecki, z którym graliśmy w klasie "A"

Przed nami nowe wyzwania, nowi rywale, znacznie wyższy poziom, który gwarantuje mnóstwo emocji. Wierzymy, że wzorem lat poprzednich będziecie wspierać naszych zawodników z trybun i wspólnie będziemy walczyć o punkty w okręgówce!