Postrzelali po przerwie

W zamykającym piłkarską jesień meczu XV kolejki biało-niebiescy pokonali na własnym obiekcie drużynę Czarnych Przedwojów 7:1 (1:0). Było to 15 zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach.

Już przed meczem było wiadomo, iż zimę łomniczanie spędzą w fotelu lidera. Jednakże chęć utrzymania dystansu nad resztą rywali sprawiła iż od początku nasi zawodnicy ruszyli do przodu. Skutek przyniosło to już w 13 minucie kiedy prostopadłe podanie ze środka boiska na bramkę zamienił Damian Kucharczyk. Po chwili mogło być 2:0, jednak doskonale interweniował po strzale Kucharczyka, bramkarz Czarnych Marcin Stepko.

Po zmianie stron popis swoich umiejętności dał Mateusz Cieślik strzelając dwa gole. Biało-niebiescy nie zwalniali i dzięki dobrej zespołowej grze stwarzali sobie kolejne sytuację. Bramki były tylko kwestią czasu. Wyderkowski, Cieślik i Salamon i było już 6:0. W 83 minucie efektownym strzałem z rzutu wolnego popisał się najskuteczniejszy w szeregach łomniczan Jakub Wyderkowski. Przyjezdnych stać było na honorową bramkę której autorem w doliczonym czasie gry był Nikodem Kumorek.