Pokonujemy w meczu na szczycie Olimpię
W pojedynku na szczycie ligowej tabeli biało-niebiescy pokonują na własnym stadionie Olimpię Kamienna Góra. I z dorobkiem 21 punktów są samodzielnym liderem w ligowej tabeli.
Spotkanie mogło się podobać licznie zgromadzonej widowni. W pierwszych minutach było wyrównane i toczyło się głównie w środkowej strefie boiska. Kluczowa była 45 minuta, kiedy to Hołda faulował w polu karnym Cieślika. Sam poszkodowany rzut karny zamienił na gola.
Po zmianie stron łomniczanie wrzucili wyższy bieg i zdominowali przeciwnika. Okazji do podwyższenia wyniku było wiele, jednak udało się to zrobić tylko raz. Na 2:0 strzelił Damian Kucharczyk. Biało-niebiescy zamiast spokojnie dowieść zwycięstwo do końca trochę sami skomplikowali sobie sytuację. Najpierw błąd Maćkowskiego wykorzystał Powiertowski, a po chwili miejscowi grali w "10" po drugiej żółtej kartce Żukowskiego. Olimpia mogła doprowadzić do remisu, jednak strzał Domina zatrzymał się na słupku łomnickiej bramki.
KS Łomnica - Olimpia Kamienna Góra 2:1 (1:0)