Pokonaliśmy Górnika

W kolejnym test meczu przed startem rundy wiosennej podopieczni Macieja Maćkowskiego na bocznym boisku Aqua Zdroju pokonali wałbrzyski Górnik 3:1 choć do przerwy przegrywali 0:1.

Pierwsza połowa do zdecydowana przewaga wałbrzyszan którzy mocno przycisnęli biało-niebieskich. Łomnicka defensywa jednakże radziła sobie wzorowo popełniając tylko jeden błąd który wykorzystał Chajewski. Po zmianie stron przebudzili się nasi zawodnicy. Najpierw Damian Habasiński doprowadził do wyrównania, Damian Kucharczyk wyprowadził łomniczan na prowadzenie. W 74 minucie wynik spotkania ustalił Jakub Wyderkowski.

KS: Maćkowski - Jałgiejczuk, Turczyk, Ziomek, O. Aleksiejew, Salamon, D. Habasiński, Zyner, Cieślik, Wyderkowski, Kucharczyk oraz Krupa, Woś, Jasiński, Wilczyński, Maran