Pogrom we Wleniu

Niepowodzeniem zakończył się mecz klasy terenowej młodzków w którym biało-niebiescy wybrali się do Wlenia na mecz z liderującą w tabeli Pogonią. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Pogoni 9:1 (5:1).

Od samego początku spotkania zarysowała się ogromna przewaga miejscowych którzy podopiecznych Pawła Ślusarczyka deklasowali warunkami fizycznymi. Do 10 minuty udało się bezbramkowo remisować, gdyż bardzo dobrze bronił Adrian Gałek. W swych kolejnych próbach lepiej spisywali się gracze Pogoni i do przerwy zdołali zdobyć 5 bramek. Łomniczanie odpowiedzieli jednym trafieniem którego autorem był kapitan Szymon Salamon.

Po zmianie stron kolejne cztery prami dorzuciła Pogoń, rozmiary porażki mogli zmniejszyć Dawid Sulich oraz Kacper Pilch który dał bardzo dobrą zmianę. Podopieczni Pawłą ŚLusarczyka kolejny mecz rozegrają 3 maja o godz 13:00, kiedy do podejmą na własnym boisku drużynę Lechii Piechowice