Podział punktów z Pogonią

Remisem 1:1 (1:0) zakończył się mecz w którym biało-niebiescy na własnym terenie podejmowali Pogoń Świerzawa. Bramkę dla drużyny gospodarzy zdobył Kamil Amborski skutecznie wykonując rzut karny.

Spotkanie lepiej rozpoczęli przyjezdni którzy składniej operowali piłką. Brakowało im jednak otwierającego podania przez co pod bramką Cieniawskiego zagrażali głównie po stałych fragmentach gry. Okres lepszej gry Pogoni został zwieńczony fatalnym zagraniem jednego z jej obrońców który w niegroźnej sytuacji we własnym polu karnym zagrał piłkę ręką. Jedenastkę na gola zamienił Kamil Amborski. Po strzelonej bramce spotkanie się wyrównało, a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska.

Po zmianie stron Pogoń dość szybko doprowadziła do wyrównania. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Pogoń zakotłowało się w polu karnym biało-niebieskich. Najsprytniejszym okazał się Mariusz Sielach który z bliska pokonał Cieniawskiego. W dalszej części gry trwała wymiana ciosów która dzięki dobrej dyspozycji obu bramkarzy niewiele zmieniła.

Powiązana galeria: