Ostatnie sparingi na plus

Dwa wysokie zwycięstwa na finiszu przygotowań do zbliżających się wielkimi krokami ligowych rozgrywek zanotowali podopieczni Piotra Aleksiejewa. Oba spotkania rozegrane zostały w Łomnicy.

W czwartek biało-niebiescy pewnie ograli sąsiadów z Wojanowa. W meczu z Bobrami na listę strzelców wpisał się Mikołaj, Liniewicz Damian Kaszuba i dwukrotnie Piotr Aleksiejew co przy dobrej postawie defensywy dało nam końcowy rezultat - 4:0 (1:0).

W niedzielę do Łomnicy zawitał świeżo upieczony beniaminek A-klasy - Kwarc Pisarzowice. Przyjezdni dzielnie bronili się przez pierwsze dwa kwadranse jednak później worek z bramkami się rozwiązał. Do przerwy dublet na swoim koncie miał Mateusz Woś i Mikołaj Liniewicz. Po zmianie stron kibice najpierw zobaczyli honorowe trafienie dla Kwarcu a później bramkę nr 5 - Mathiasa Maran oraz nr 6 - Pawła Kostki