Orliki rywalizowały w Jeżowie

W dniu 28.02.2015 na hali w Jeżowie Sudeckim odbył się I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jeżów Sudecki. W turnieju rywalizowali młodzi piłkarze urodzeni w roku 2004 i młodsi. W gronie ośmiu zespołów nie zabrakło oczywiście drużyny orlików KS Łomnica.

Turniej rozpoczął się o godzinie 10:30, krótką przemową wójta gminy Jeżów Sudecki pana Edwarda Dudka. Następnie nastąpił bardzo wzruszający moment. Głos zabrali rodzice niedawno zmarłego Dawida Badeckiego, byłego zawodnika LKS Lotnik. Rodzice Dawida życzyli młodym zawodnikom wytrwałości i sukcesów oraz przekazali na ich ręce kilkanaście piłek.

Podopieczni Pawła Ślusarczyka rozegrali trzy spotkania w grupie:
KS Łomnica – Lotnik I Jeżów Sudecki 0:3
KS Łomnica – KS Karkonosze II JG 0:0
KS Łomnica – Arnsdorf-Hilbersdorf e.V. 0:1

W meczu o 7 lokatę w bezpośrednim pojedynku biało-niebiescy pokonali drugi zespół Lotnika 1:0 i ostatecznie wywalczyli siódme miejsce w turnieju.

W związku z tym, że wszyscy zawodnicy wykazali się ogromną wolą walki i zaangażowaniem, organizatorzy przyznali wszystkim uczestnikom pierwsze miejsce. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

KS Łomnica: Dominik Rola, Patryk Habasiński, Kamil Nowakowski, Aleksander Pączek, Marcel Wrotecki, Adam Bałczyński, Oliwier Chęć, Artur Polaczyk, Arkadiusz Polaczyk, Fabian Woźny.