Mocno obsadzony turniej Orlików w Mechaniku

Dnia 28.01.2018 drużyna naszych Orlików podzielona na dwa zespoły wzięła udział w turnieju organizowanym przez KKS Jelenia Góra na sali sportowej szkoły ZST Mechanik. Turniej był mocno obsadzony ponieważ wzięły w nim udział takie drużyny jak COMT Bolesławiec, Zagłębie Lubin, Górnik Wałbrzych, Wilkowianka, KKS, Rudawy Janowice Wielkie oraz Bóbr Marciszów.

"Podsumowanie tego turnieju jest dosyć nudne ponieważ mogę powtórzyć to co zwykle w ostatnim czasie - gramy dobrze, robimy postępy, a nie zawsze wygrywamy"
Jestem natomiast zadowolony że w tym turnieju wzięły udział dwa nasze zespoły grające w dwóch osobnych grupach i każdy z zawodników miał szansę dużo czasu spędzić na boisku. Muszę również przyznać, że niektórzy zawodnicy pozytywnie mnie zaskoczyli zagraniami których bym się po nich nie spodziewał. Cieszę się także że nasz napastnik Dawid ponownie uwierzył w siebie i przełamał strzelecką niemoc - wystarczył jeden gol (strzelony KKS'owi) by wrócić do formy, odzyskać pewność siebie i w kolejnym spotkaniu z Wilkowianką zdobyć Hat-Tricka. Dodatkową motywacją było dla nas również to, że ten turniej pokazał że jesteśmy w stanie zagrać jak równy równy z takimi drużynami jak COMT Bolesławiec, Górnik Wałbrzych czy Zagłębie Lubin.

Turniej został rozegrany w myśl zasady wszyscy jesteśmy zwycięzcami i każdy zespół za dobrą grę otrzymał pamiątkowy puchar oraz piłkę. Szacujemy, że w klasyfikacji końcowej znaleźlibyśmy się w granicach miejsc 4-6.

Skład KS Łomnica I - Gołdon, Śliwiński, Kapusta, Habasiński, Wiewióra, Kasza
Skład KS Łomnica II - Pączek, Pączek, Banasiak, Wsół, Uroda, Lozer