Mikołajkowe treningi Skrzatów i Żaków

Co prawda Mikołaj odwiedził grzeczne dzieci jak co roku 6 grudnia – w tym także ten związany z Klubem Sportowym Łomnica – jednak nie zapomnieliśmy o tej okoliczności podczas naszych treningów.

Trener Przywara zorganizował dwóm najmłodszym grupom zajęcia z akcentem mikołajkowym, podczas których Skrzaty i Żaki bawiły się wykonując różne zadania będąc pomocnikami Św. Mikołaja, łowcami prezentów (piłek, talerzyków i innego sprzętu piłkarskiego) czy wcielając się przynajmniej częściowo w rolę dżentelmena w czerwonym stroju. Nie zabrakło mikołajkowych akcesoriów jak broda, czapki czy znaczniki w kolorach stroju Mikołaja i jego pomocników. Końcowe gry i zabawy zakończyliśmy wyłaniając m.in. drużynę Mikołajów i Elfów. Dzięki tej odskoczni dzieci były bardzo aktywne, zaangażowane a uśmiechy z ich twarzy nie znikały niemal przez całe zajęcia. Jak to bywa w zwyczaju Mikołaj zostawił słodkie upominki grzecznym adeptom piłki nożnej z KS Łomnica.