MARMED SA nowym sponsorem

Do grona osób i firm wspierających działalność naszego klubu dołącza kolejna. Nowym sponsorem Klubu Sportowego ŁOMNICA została firma MARMED SA z siedzibą w Gorlicach.

Misją firmy jest nieustanna praca nad poprawą jakości życia osób niedosłyszących.

MARMED SA zajmuje się opieką nad osobami niedosłyszącymi od 1990 roku. Oferuje Pacjentom szeroki wybór aparatów słuchowych renomowanych firm w bardzo przystępnych cenach, wykonanie wkładek indywidualnych oraz zaopatrzenie w baterie i akcesoria.

Zapewnia pełną opiekę polegającą na miłej i profesjonalnej obsłudze, bezpłatnych badaniach słuchu, bezpłatnych poradach, bezpłatnych korektach ustawień aparatów słuchowych oraz pełnym serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Zapewnia również pomoc w uzyskaniu wielu refundacji w tym także takich, które całkowicie pokrywają koszty zakupu nowego aparatu słuchowego.

Liczne promocje i zniżki dla stałych Pacjentów. MARMED SA zaprasza na bezpłatne badanie słuchu.