Marciszów zdobyty

Po zwycięstwie z Rudawami po kolejny komplet punktów podopieczni Piotra Aleksiejewa wybrali się do Marciszowa. Biało-niebiescy pokonali pogodzonych z degradacją marciszowian 6:1 (1:0).

Spotkanie od samego początku przebiegało pod dyktando Łomniczan jednak w kluczowych momentach szwankowała skuteczność, a właściwie jej brak. Strzelecką niemoc przezwyciężył dopiero w 21 minucie Damian Kaszuba. Mimo licznych okazji wynik się nie zmienił i na przerwę podopieczni Piotra Aleksiejewa schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron worek z bramkami rozwiązał Kamil Amborski który zaliczył hat-tricka. Po trafieniu dołożyli Kaszuba i Mateusz Woś. Honorową bramkę dla Bobra zdobył w doliczonym czasie gry Kosiorowski wykorzystując błąd Norberta Urody. Warto zaznaczyć, iż Bóbr ostatnie 30 minut grał w osłabieniu. Było to spowodowane czerwoną kartką dla jednego z obrońców za faul na Mateuszu Wosiu.