Łomniczanie pokonują kolejną przeszkodę

Biało-niebiescy w środę na własnym obiekcie podejmowali ligowego outsidera - Lesk Sędzisław. Podopieczni Piotra Aleksiejewa zanotowali piąte kolejne zwycięstwo tym razem 6:1 (3:0).

Już po kwadransie łomniczanie prowadzili 1:0. Gola z rzutu karnego za zagranie piłki ręką jednego z graczy Lesku strzelił Damian Kaszuba. Po chwili szarżującego Kucharczyka nieprzepisowo powstrzymał Niepsuj który za swoje przewinienie otrzymał czerwoną kartkę. W 24 minucie gola z rzutu wolnego zdobył Paweł Kostka, a po niespełna 60 sekundach Kucharczyk po raz trzeci pokonał goalkeepera Sędziszowa.

Po zmianie stron padły cztery gole. W 53 minucie honorowe trafienie zanotował Kamil Bartków. Łomnica odpowiedziała kolejnymi trzema trafieniami, a w notesie sędziego zapisał się Mateusz Woś, Sylwester Wilczyński oraz Mathias Maran.