Kolejne halowe szlify młodzików

W niedzielę na hali sportowej w Jeleniej Górze przy ul. Złotniczej odbył się halowy turniej młodzików organizowany przez KS Karkonosze Jelenia Góra. W turnieju udział wzięło 10 zespołów.

Biało-niebiescy trafili do grupy A gdzie przyszło im rywalizować z Lotnikiem, Pub Golem, Bolko Bolków i Karkonoszami I. Zaczęło się dobrze od zwycięstwa nad jeżowianami 2:0, później porażki z Bolko Bolków 3:1 i Karkonoszami 2:0 oraz bezbramkowy remis z Pub Golem sprawiły iż podopieczni Grzegorza Kuczaja z dorobkiem 4 punktów zmagania grupowe zakończyli na 4 miejscu. W meczu o 7 miejsce łomniczanie 1:2 ulegli drużynie Karkonoszy III ostatecznie plasując się na 8 miejscu.

KS Łomnica: Aleksander Pączek, Kamil Nowakowski, Szymon Adamowicz, Marcel, Błaszczyk, Borys Kraiński, Marcel Kraiński, Adam Bałczyński, Adam Brudziński, Fabian Woźny, Jakub Kucia, Artur Polaczyk, Arkadiusz Polaczyk.