Kolejna porażka w sparingu

Po zeszłotygodniowej porażce z drużyną Gryfa Gryfów Śląski biało-niebiescy na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Świebodzicach musieli uznać wyższość reprezentującej wałbrzyską klasę okręgową drużynie Skalnika Czarny Bór. Łomniczanie przegrali 2:4 (2:3), a obie bramki dla KS zdobył Damian Kaszuba.

Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla podopiecznych Piotra Aleksiejewa. W 10 minucie niepewnie interweniował Jakub Cieniawski, a z prezentu skorzystał Piątek. Łatwo zdobyta bramka uśpiła czarnoborzan i częściej do głosu zaczęli dochodzić biało-niebiescy. W 22 minucie ze sporym impetem w pole karne Skalnika wdarł się Adam Sielicki, który przy próbie oddania strzału został sfaulowany przez rywala. Jedenastkę na gola zamienił niezawodny z tego stałego fragmentu gry Damian Kaszuba. Strzelony gol pobudził jego morale i już po chwili Łomniczanie prowadzili 2:1. Wówczas na boisku pojawił się Lipiński który dwukrotnie po rzutach wolnych trafiał do siatki bramki strzeżonej przez Cieniawskiego.

Po zmianie stron spotkanie było wyrównane, a obie drużyny stworzyły sobie po kilka dogodnych okazji bramkowych. Padł jednak tylko jeden gol, a strzelił go będący w wyśmienitej dyspozycji tego dnia Lipiński ustalając tym samym wynik spotkania na 4:2 (3:2).

KS: Cieniawski - Śliwiński, Martyniak, Krupa, Uroda, Ślusarczyk, Kostka, Wilczyński, Sielicki, Kaszuba, Woś oraz Aleksiejew, Jaworski, Sędzimir, Makowski