Juniorzy młodsi pokonują Pub Gol

Od zwycięstwa rundę wiosenną rozpoczęli łomniczanie. Biało-niebiescy na bocznym boisku przy ul. Złotniczej pokonali rówieśników z Pub Gola Jelenia Góra 0:2 (0:1). Mecz rozegrany był o nietypowej porze bowiem zaczął się o 19:20.

Od początku spotkania podopieczni Mateusza Cieślika kreowali grę od tyłu, rozgrywając piłkę przez wszystkie formacje. Przynosiło to skutek w postaci okazji bramkowych których w pierwszych 45 minutach nasi zawodnicy stworzyli sobie kilka. Wykorzystać udało się natomiast jedną z nich. Dawid Kasza przymierzył z kilkunastu metrów a piłka wpadła w "okienko" bramki jeleniogórzan.

Po zmianie stron kolejną bramkę zdobył Kacper Kapusta który płaskim strzałem z 16 metrów ustalił wynik spotkania. Dzięki zwycięstwu nasza drużyna awansowała kosztem Pub Gola na 3 lokatę w ligowej tabeli.