Gminne Derby w statystyce

Niedzielny mecz pomiędzy KS Łomnica i Orłem Mysłakowice to klasyk dla mieszkańców Gminy Mysłakowice i nie tylko. Tym razem oba zespoły zmierzą się po raz 31. Start meczu w niedzielę o godz. 14:00.

Z dotychczasowych 30 potyczek 14 odbyło się w Łomnicy, a 16 w Mysłakowicach. Ogólny bilans spotkań jest korzystny dla biało-niebieskich którzy zanotowali 15 zwycięstw, 5 remisów i 10 porażek (bilans bramkowy 53:44).

Jeśli chodzi o mecze w Łomnicy to możemy pochwalić się jeszcze lepszym bilansem. W 14 spotkaniach zanotowaliśmy 10 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki (bilans bramkowy 31:18). Orzeł w Łomnicy ostatni raz wygrał jesienią 2013 roku, ostatnie dwa mecze zakończyły się podziałem punktów. Jednakże z wszystkich meczów rozegranych w Łomnicy najczęściej padał wynik 3:1 - czterokrotnie.

Jak będzie tym razem, przekonamy się w niedzielne popołudnie.