Gminna dotacja przyznana

Wójt Gminy Mysłakowice informuje, że w odpowiedzi na Ogłoszenie o Otwartym Konkursie złożone zostały cztery oferty. Poddano je ocenie formalnej zgodnie z Regulaminem Komisji Konkursowej i ogłoszeniem o konkursie. W roku 2018 do podziału było 127 000,00 złotych.

W wyniku postępowania konkursowego na wykonanie zadań publicznych w roku 2018 dotację na realizację zadań z zakresu upowszechniania sportu otrzymuje:

1. Klub Sportowy ŁOMNICA – Prowadzenie drużyn piłkarskich KS ŁOMNICA wraz z utrzymaniem stadionu sportowego w Łomnicy – 50 000,00 zł

2. Ludowy Zespół Sportowy „POTOK” KARPNIKI – Upowszechnianie sportu w oparciu o infrastrukturę gminną – 11 000,00 zł

3. Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Mysłakowicach – Upowszechnianie sportu w oparciu o infrastrukturę gminną – 61 000,00 zł

4. ZHP Chorągiew Dolnośląska - Kierunek – Aktywność - 4 400,00 zł.