Dublet z Orłem Wojcieszów

Podobnie jak w sobotę młodzicy, tak w niedzielę seniorzy okazali się niegościnni dla zawodników Orła Wojcieszów. Dla biało-niebieskich było to już 5 w tegorocznych rozgrywkach zwycięstwo. Podopieczni Piotra Aleksiejewa ograli zajmujących drugie miejsce w ligowej tabeli zawodników Orła Wojcieszów 3:1 (1:1).

W mecz bardzo dobrze weszli miejscowi, którzy szybko przejęli inicjatywę oraz narzucili swój styl gry. Doszły też do tego okazje bramkowe, które w pierwszych minutach łomniczanie stwarzali i marnowali z ogromną łatwością. W 14 minucie granie Przywary na gola zamienił Paweł Habasiński i było 1:0. Niestety po kilku minutach stan spotkania się ponownie wyrównał, błąd łomnickiej defensywy wykorzystał Skorupa. Od tego momentu w szeregi biało-niebieskich wkradło się trochę więcej zdenerwowania, a spotkanie się wyrównało i toczyło głównie w środkowej strefie boiska.

Po zmianie stron i zmianie ustawienia na bardziej ofensywne łomniczanie ponownie dobrze weszli w mecz. Bliski zmiany rezultatu był Kurzelewski po którego główce piłka wylądowała w sieci jednak w momencie zagrania piłki, nasz zawodnik znajdował się na pozycji spalonej i gol został nieuznany. Szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy przechylił Kaszuba notując dublet. Najpierw wykorzystał piłkę po zgraniu jej głową przez Turczyka, by po chwili efektownym wolejem ustalić wynik spotkania na 3:1