Do Miłkowa po lidera

Biało-niebiescy jeszcze jako vicelider tabeli jeleniogórskiej klasy A i zespół który nie stracił jeszcze punktu w obecnych rozgrywkach, w ten weekend zagra już w sobotę tj. 14.10. o 15:00 !!!

Przeciwnikiem zespołu nad którym opiekę sprawuje Piotr Aleksiejew będzie bardzo niewygodny rywal jakim jest drużyna Halniaka Miłków, która na swoim specyficznym boisku jest zawsze bardzo groźna dla każdego rywala. W przypadku wygranej ekipa popularnego Alexa powróci na fotel lidera bez względu na inne wyniki, gdyż drużyna Piasta Bolków która obecnie przewodzi w tabeli w tej kolejce pauzuje ze względu na wycofanie się rezerw kamiennogórskiej Olimpii.

Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z KS w Jeleniej Górze w składzie: Sławomir Rak (sędzia główny) oraz Wacław Bocheński i Marek Baszak

Wszystkich kibiców zapraszamy w sobotę do Miłkowa i do dopingowania biało-niebieskich.