Długi weekend na wielki plus

Cztery spotkania i komplet dwunastu punktów, tak w skrócie można opisać miniony długi weekend w wykonaniu naszych drużyn.

W Boże Ciało podopieczni Macieja Maćkowskiego wysoko rozprawili się 9:0 z KS Maciejowa, a już w sobotę na własnym obiekcie 6:0 ograli czerwoną latarnię ligowej tabeli drużynę Kwarcu Pisarzowice.

Trampkarze rozgrywki ligowe zakończyć mieli meczem z Akademią Bolko Bolków. Rywal jednak do Łomnicy nie dojechał, a podopiecznym Mateusza Cieślika dopisane zostaną punkty walkowerem. Ostatecznie trampkarze kończą rozgrywki na drugim miejscu z dorobkiem 18 punktów (6 zwycięstw i 2 porażki).

W niedzielę jako ostatni rywalizowali zawodnicy rezerw. Na własnym stadionie pokonali zawodników Rudaw Janowice Wielkie. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo, gdyż w 40 minucie przegrywaliśmy 0:2. Wówczas biało-niebiescy wrzucili wyższy bieg i najpierw doprowadzili do wyrównania, a następnie odskoczyli rywalom na dystans 4 bramek. Dzięki zwycięstwu podopieczni Macieja Jasienowskiego umocnili się na 3 lokacie w ligowej tabeli.