Czerwony mecz w Łomnicy

Emocje do ostatnich sekund, cztery gole, wykorzystany i zmarnowany rzut karny oraz trzy czerwone kartki. Tak w skrócie można podsumować mecz Łomnicy z Czarnymi Przedwojów, który zakończył się remisem 2:2 (2:1).

Już w 3 minucie w polu karnym gości faulowany przez Marcina Stepkę był Kamil Amborski. Sędzia Radosław Morawski bez wahania wskazał na wapno, a bramkarza Czarnych ukarał czerwoną kartką. Jedenastkę wykorzystał Damian Kaszuba, a arbiter zaakceptował dopiero drugą próbę. Grający w osłabieniu goście nie stracili rezonu i już w po chwili doprowadzili do wyrównania. Zrobił to Nieradko popisując się uderzeniem nie do obrony z ok. 30 metrów. W 14 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Amborski i siły się wyrównały. Do przerwy w grze po 10-ciu lepiej radzili sobie łomniczanie, czego dowodem gol na 2:1 autorstwa Pawła Kostki tuż przed zmianą stron.

Kwadrans przed końcem meczu wg sędziego Paweł Ślusarczyk faulował w swojej 16-tce jednego z rywali. Otrzymał za to drugą żółtą kartkę, a rywale jedenastkę. Znakomitej szansy nie potrafił wykorzystać Doliński, który fatalnie spudłował. Mimo to Czarni nie odpuścili i grając w przewadze jednego gracza osiągnęli swój cel. Trzy minuty przed końcem Nieradko po raz drugi pokonał Wojciecha Kamińskiego.