Biało-niebiescy rozbili Skalnik

W swym drugim sparingu podopieczni Piotra Aleksiejewa na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Świebodzicach pokonali aż 9:2 (4:0) reprezentanta wałbrzyskiej klasy A - Skalnika Czarny Bór.

Spotkanie nie było wielkim widowiskiem i miało raczej jednostronny przebieg. W prawie każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła biało-niebiescy górowali nad swymi rywalami. Do przerwy na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Mateusz Dregan, jedno trafienie zanotował Kamil Zych. Gracze Skalnika również zdobyli bramkę jednak było to trafienie samobójcze.

Po zmianie stron nie wiele się zmieniło oprócz tego, że padło więcej bramek. Dla łomniczan kolejne dwa trafienia dołożył Dregan. Oprócz niego na listę strzelców wpisał się jeszcze Robert Szlęk, Krzysztof Makowski i zawodnik testowany. Zawodnikom Skalnika udało się strzelić w końcówce spotkania dwa gole i mecz zakończył się zwycięstwem Klubu Sportowego Łomnica 9:2 (4:0).

KS Łomnica: zawodnik testowany, Paweł Ślusarczyk, Piotr Wojtarowicz, Marcel Podhorodecki, Łukasz Krupa, Sławomir Bytnar, Waldemar Przywara, Mateusz Woś, Sylwester Wilczyński, Mateusz Dregan, Kamil Zych oraz Robert Szlęk, Krzysztof Makowski, Piotr Aleksiejew, zawodnik testowany