Będzie remont oświetlenia

Kolejna modernizacja naszego stadionu niebawem stanie się faktem. W ramach ogłoszonego konkursu przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego pn. "Poprawa bazy sportowej" nasz klub znalazł się w wąskim gronie beneficjentów - kwota dotacji 20 000,00 złotych.

W ramach zadania wymienione zostaną stare oprawy oświetleniowe na nowe 5-krotnie mocniejsze. Dzięki tej zmianie oświetlenie naszego obiektu będzie posiadało wymagane przez piłkarską centralę moc 500 luxów. Na 6 słupach oświetleniowych znajdzie się 14 opraw o mocy 2000W każda.

Całość zadania wyniesie około 50 000,00 złotych. Oprócz dotacji z UMWD, swoją cegiełkę dołoży Wójt Gminy Mysłakowice oraz sponsorzy naszego klubu.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem istnieje duże prawdopodobieństwo, iż najbliższe derby gminy rozegrane zostaną przy sztucznym świetle.